с. Квасово. Квасівська гімназія-філія Великоберезького ЗЗСО ім. Добраі Петера

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)-2023
12 трав. 2023

День Матері!!!!

Сьогодні відбулося свято до Дня матері «Всім мамам до землі вклонюся». На святі учні привітали своїх мам та бабусь квітами, поезією та музичними виступами. В цей день ми від всієї душі вітаємо дорогих мам із святом! Нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Ми дякуємо Вам за наших чудових учнів!
8 трав. 2023

8 травня - День пам'яті та примирення!

Сьогодні в Україні день вшанування пам'яті кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ століття. Наша боротьба триває....Ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю. Слава героям різних часів, яким ми завдячуємо нашій свободі!
26 квіт. 2023

26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Це день пам'яті про загиблих, а також героїзм працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. Ця трагедія забрала життя тисяч людей, перетворила ліси, поля на зону відчуження. Пам'ятаймо, дякуймо, незабуваймо!!!
21 квіт. 2023

22 квітня - Міжнародний день Землі

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. У нашій гімназії відбувся благоустрій шкільної території. В ньому взяв участь увесь колектив закладу освіти. Було впорядковано спортивні майданчики, квіткові клумби, прибрано шкільну та прилеглу територію. Весняний вітер і тепло сприяли позитивному настрою учасників.
15 квіт. 2023

Благоустрій с.Квасово

Участь учнів 6-го класу в загальносільському благоустрої!
9 квіт. 2023

Світлого великодня!

Дякуємо ЗСУ, за те що великдень святкуємо вдома!
23 бер. 2023

День води!!!!

Бережіть воду -піклуйтесь про майбутнє!
20 бер. 2023

Тиждень математики присвячений "Числу Пі"